Ramunas-1

Sveiki! Esu vestuvių fotografas Ramūnas. Vestuves fototgrafuoju nuo 2015 – ųjų metų.

Kiekviena vestuvių šventė yra unikali, vienintelė ir ypatinga, o mano tikslas visa tai užfiksuoti nuotraukose, kurias atsivertę po daugelio metų pajustumėte šventės atmosferą ir jos pažadintų švenės prisiminimus.

Fotografija, mano manymu, yra ne tik įvykių fiksavimas, bet ir tų įvykių fiksavimas pro fotografo patirties prizmę, jo jausmus, patirtis, technines žinias.  Ir renkantis fotografą savo šventei reiktų atkreipti dėmesį ne tik į jo darbus bet ir asmenybę. 

Fotografija tai ir savo paties išraiškos forma.

Vestuvių fotografas, manau,  turi būti ne tik profesionalus, bet ir jautrus, atidus, malonus, stengtis būti šalia ir padėti kurti Jūsų šventės magiją, patarti, padėti išsirinkti vestuvių fotosesijos vietas (apie vietų vestuvių fotosesijai pasirinkimą daugiau skaitykite čia).

vestuvių fotografas
Vestuvių fotografas

Mano kelias vestuvių fotografijoje pradidėjo nuo domėjimosi gamtos fotografija. Pradžiai fotografavau peizažus, gėlytes, paukščiukus. Veliau patraukė gatvės fotografija. Pirmąsias vestuves fotografavau draugų. Prieš pusę metų jiems paprašius fotografuoti šventę, pradėjau gilinti žinias portretų ir vestuvių fotografavimo srityje. Supratau, kad vestuvių fotografavimas apima praktiškai visas kitas fotografavimo sritis – tai ir portretų, ir gatvės, ir gamtos, ir studijinė, ir reportažinė fotografija. Nuo to laiko srengiuosi nuolat mokytis, tobulėti, gilinti žinias. Tai nenutrūkstamas procesas. Kiekvienoje šventėje privalai stengtis iš visų jėgų ir turi pasiekti geriausią įmanomą rezultatą. Vestuvių dieną yra svarbūs tik jos šventės dalyviai. Nesvarbu ką esi nufotografavęs iki tol. Privavai būti čia ir dabar. Kiekvieną kartą tai naujas iššūkis – tai labai įdomu ir yra nuolatinė motyvacija.

Su šeima mėgstame keliauti (kelionių po Lietuvą metu ne tik grožiuosi ir mėgaujuosi bet ir ieškau vietų  fotosesijom), mėgstame ilgus pasivaikščiojimus, keliones dviračiais. Nuo mažens labai traukia gamta, todėl kartais žmona Vilma juokauja, jei nebūčiau fotografas būčiau miškininkas…

Apie mane
Sakalas Photography

…na arba sportininkas, nes nemažą dalį laisvalaikio užima ir sportas. Kaip daugelis berniukų užaugęs svajojau būti futbolininku, o vėliau krepšininku. Krepšinį žaidžiu geriau nei futbolą.

Žmoną Vilmą, taip pat užkrėčiau aistra fotografijai. Ji taip pat fotografė, tik fotografuoja pačius mažiausiuosius – naujagimius. Ji įkūrė naujagimių fotografavimo studiją “Lopšio sakmės“.

Gyvenimo moto: Kas jeigu ne aš, kada jeigu ne dabar!

 

Jeigu patiko mano darbai ir jaučiate, kad mums pakeliui kviečiu susisiekti!